ПриватБанк почав видавати нові пенсійні картки: кому й навіщо?

Зміни у законодавстві зняли монополію з Ощадбанку

ПриватБанк почав випускати новий вид пенсійних карток. Отримати їх можуть військові пенсіонери. Для цього вони мають прийти до одного з відділень фінустанови.

Згідно з новою редакцією закону про пенсійне забезпечення звільнених з військової служби осіб, виплату пенсій їм здійснюватиме ПриватБанк. Раніше пенсії їм виплачував лише Ощадбанк.

Тобто військовим пенсіонерам скасували обмеження на вибір банку, і, так само як і інші пенсіонери, вони тепер самі можуть обирати фінустанову, через яку хочуть отримувати пенсію.

Це може бути як ПриватБанк, так й інший уповноважений банк.

Для відкриття пенсійної картки у ПриватБанку при собі треба мати паспорт і код платника податків (ІПН). Після відкриття рахунку військовому пенсіонеру слід підписати заяву про перерахування пенсії на картку банку.

Після цього ПриватБанк бере на себе всі формальності щодо оформлення всіх необхідних документів у ПФУ, і наступну пенсію громадянин отримає вже на нову картку.

Джерело: Сьогодні

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень