Природні парки й заповідники навколо ХАЕС (ФОТО)

7 липня – День працівника природно-заповідної справи

На території зони спостереження Хмельницької АЕС знаходиться 47 об'єктів різного ступеня заповідності, площа яких складає понад 3000 га.  Сім з них мають статус об'єктів загальнодержавного значення, інші 40 - місцевого.

Територія навколо ХАЕС - частина національних природних парків Національний природний парк «Мале Полісся» та Національний парк Дермансько-Острозький, які знаходяться у надзвичайно мальовничій місцевості, де поєднались ландшафти Полісся та лісостепу. Територія парків охоплює лісові масиви Ізяславського, Острозького, Здолбунівського районів, які завдяки своїм унікальним розташуванням та кліматичним умовам вирізняються багатим різноманіттям.

Природні парки охоплюють в себе кілька озер і болотних масивів, пагорби Мізоцького кряжу та Кременецьких гір, а також частину долин річок Горинь, Вілія, Гнилий Ріг.

Символом свята щороку слугує один з видів папороті, квітка якого, за легендою, має чарівні властивості. Символ цьогорічного свята – папороть Dryopteris villarii, щитник Віллара, що росте в Україні лише у Гірському Криму.

Обраний символом як втілення неймовірної волі до життя та здатності до виживання.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень