На першому енергоблоці ХАЕС – капітальний ремонт (ВІДЕО)

Роботи на турбоустановці майже завершено

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває 48 доба капітального ремонту. Наразі триває ремонт обладнання реакторної установки. Завершено один із важливих етапів – експлуатаційний контроль металу та технічне опосвідчення корпусу реактора.

Продовжуються ремонтні та модернізаційні роботи на 1-му каналі системи безпеки, 2-ій комірці загальної резервної дизельної електростанції (ЗРДЕС). Проводиться експлуатаційний контроль стану металу іншого обладнання.

За словами заступника головного інженера з експлуатації ХАЕС Євгенія Носикова, необхідно ще виконати вихрострумовий контроль трубок двох парогенераторів. Майже завершені ремонтні роботи на турбоустановці.

Під час ППР заплановано виконати низку заходів з модернізації, найважливішим та наймасштабнішим з яких є впровадження програмно-технічного комплексу систем важливих для безпеки турбінного відділення. До реалізації цього заходу з модернізації залучено найбільшу кількість підрядників.

- Впевнені, що всі ремонтні роботи будуть виконані якісно і завершені у встановлені терміни, а ми будемо і надалі безпечно та надійно експлуатувати енергоблок,- наголосив Євгеній Носиков.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень