Дівчина з Нетішина представлятиме Україну на Олімпіаді (ФОТО)

Вікторія Ткачук – перша з нетішинських легкоатлеток зі званням майстра спорту міжнародного класу

На Олімпіаду у Токіо поїде Вікторія Ткачук, вихованка спортивної школи ХАЕС.

Легкоатлетка Вікторія була учасницею Олімпіади у Ріо-де-Жанейро у 2016-му. На Олімпіаді Ткачук стала третьою у своєму попередньому забігу (56,14) і пройшла у півфінал, де посіла восьме місце з результатом 56,87. Стабільність, наполегливість, гарні результати стали підставою для присвоєння їй звання майстра спорту міжнародного класу.

Перший тренер Вікторії Олександр Краснов понад 20 років готує бігунів у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, якою опікується профспілкова організація ХАЕС.

Відгукуючись про свою найтитулованішу вихованку, тренер відзначає, що Вікторія прийшла з групою малюків 2007 року. Вже у 6 класі у своїй віковій категорії вона виграла районні, обласні, республіканські змагання.

Особливо додала у майстерності, коли перейшла на такий технічно складний вид бігу, як 400 метрів з бар’єрами. Здолала норматив майстрів спорту, була кращою на міжнародних змаганнях. Зрештою підійшла до нормативів елітного дивізіону.

2 червня в італійському Конегліано пройшов міжнародний легкоатлетичний турнір Meeting Città di Conegliano. Вихованка спортивної школи Хмельницька АЕС Вікторія Ткачук завоювала золото в бігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Вона показала результат в 55.44 секунди – всього на 0.04 с менше олімпійського нормативу.

А у наступних змаганнях Вікторія пробігла за 55.11 секунди та стала незаперечним представником України на Олімпіаді у Токіо.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень