На Хмельницькій АЕС встановили нову систему температурного контролю (ФОТО)

Яка згодом ідентифікуватиме й особу працівника станції

Попри послаблення карантинних заходів в Україні та в Хмельницькій області зокрема, карантинні заходи на ХАЕС не пом’якшувалися з початку їх введення. Наразі на Хмельницькій АЕС удосконалюють температурний контроль для працівників.

Нову систему температурного контролю встановлено на центральному контрольно-пропускному пункті Хмельницької АЕС. Датчики вимірювання температури замінено на планшети.

При наближенні людини на екрані планшету висвітлюється результат температурного заміру, а крім того планшети визначають наявність чи відсутність маски у працівника.

Наразі система працює у тестовому режимі, надалі система також проводитиме ідентифікацію особи.

За словами керівника служби охорони праці Леоніда Волкова, вже зараз можна зазначити позитивні моменти проведеної заміни: швидкість та точність проведення замірів. Закупівля системи відбулася узимку, тож була можливість відстежити точність роботи планшетів за низьких температур.

Датчики заміру температури тіла, що були встановлені на центральному КПП раніше, будуть перенесені на інші об’єкти Хмельницької АЕС.

Попри те, що рівень захворюваності зменшився, до скасування протиепідемічних заходів у ВП ХАЕС усі працівники зобов’язані дотримуватися карантинного, санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режимів.

За матеріалами ХАЕС

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень