На Хмельницькій АЕС встановили нову систему температурного контролю (ФОТО)

Яка згодом ідентифікуватиме й особу працівника станції

Попри послаблення карантинних заходів в Україні та в Хмельницькій області зокрема, карантинні заходи на ХАЕС не пом’якшувалися з початку їх введення. Наразі на Хмельницькій АЕС удосконалюють температурний контроль для працівників.

Нову систему температурного контролю встановлено на центральному контрольно-пропускному пункті Хмельницької АЕС. Датчики вимірювання температури замінено на планшети.

При наближенні людини на екрані планшету висвітлюється результат температурного заміру, а крім того планшети визначають наявність чи відсутність маски у працівника.

Наразі система працює у тестовому режимі, надалі система також проводитиме ідентифікацію особи.

За словами керівника служби охорони праці Леоніда Волкова, вже зараз можна зазначити позитивні моменти проведеної заміни: швидкість та точність проведення замірів. Закупівля системи відбулася узимку, тож була можливість відстежити точність роботи планшетів за низьких температур.

Датчики заміру температури тіла, що були встановлені на центральному КПП раніше, будуть перенесені на інші об’єкти Хмельницької АЕС.

Попри те, що рівень захворюваності зменшився, до скасування протиепідемічних заходів у ВП ХАЕС усі працівники зобов’язані дотримуватися карантинного, санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режимів.

За матеріалами ХАЕС

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень