Приречені на самотність: 3 жіночі знаки Зодіаку, яким не щастить у коханні

Їм практично неможливо знайти другу половинку

Астрологи розповіли, які три жіночі знаки Зодіаку приречені на самотність і постійні любовні мелодрами. Ці жінки володіють неприємними рисами характеру, які не дозволяють їм будувати адекватні та свідомі стосунки з чоловіками. 

Телець

Ці жінки дуже самовпевнені. Вони переконані, що у стосунках тільки вони повинні мати право голосу, бути головними. Звичайно, партнеру не подобається, що ті перетягують ковдру на себе, тому починаються сварки й суперечки. 

Рак

У Раків зовсім інша картина. Вони спокійні, неконфліктні, проте цим користуються інші люди. Їх можуть ображати. Вони можуть відчувати на собі булінг і цькування від емоційно сильнішого партнера. 

Скорпіон

Скорпіони дуже перебірливі. У своєму бажанні побудувати здорові й надійні відносини вони вималювали ідеал чоловіка, і шукають собі супутника життя за такими критеріями. Скорпіони навіть на хвилину не допускають, що людина теж може мати свої недоліки й вади. 

Зауважимо! Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень