Президент Порошенко «ручкався» з острозьким бандитом

Момент зафіксували журналісти під час перебування Петра Порошенка у США

Наприкінці березня 2016 року президент України Петро Порошенко перебував у США з робочим візитом.

За кілька днів гаранту довелося провести багато зустрічей. На одній із фото журналісти ідентифікували людину, яка перебуває в міжнародному розшуку – це Василь Юхнюк з Острога, - повідомляє Антикор.

За даними видання, в кримінальних колах країни це досить відома особа. Нині Юхнюк живе в релігійній громаді в американському місті Ешвіль у Північній Кароліні. Туди він виїхав з усією родиною і вже навіть отримав американське громадянство.

В Україні ж Василю Юхнюку пред’явлена підозра щодо кримінальних злочинів за статтями про «організацію злочинної групи», «викрадення людини з використанням зброї групою осіб, у спосіб небезпечний для життя потерпілого», «розбій, вчинений за попередньою змовою групою».

Василю Юхнюку в Україні загрожує від 7 до 10 років з конфіскацією майна.

Слідством встановлено, що Василь Юхнюк організував викрадення бізнесмена Геннадія Розумєя.

Для утримання Розумєя Юхнюк через підставну особу придбав будинок на окраїні села за адресою: Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с. Суйми, вул. Кузнєцова, 27, підвал якого підготували для утримання викраденого та незаконно позбавленого волі потерпілого Розумєя.

29 травня 2011 року організатор злочину Юхнюк залишив територію України, намагаючись штучно створити докази своєї непричетності до викрадення Розумєя.

Василь Юхнюк досі перебуває в розшуку. Його помічники у злочинній діяльності були затримані одразу після скоєння злочину, проте вже вийшли на волю завдяки «закону Савченко».

Автор матеріалу у виданні Антикор припускає, що контрабандист з Рівненської області має серйозних покровителів, адже стільки років йому вдається весь час втікати від справедливого покарання.

Щоправда, за даними видання, Василем Юхнюком вже зацікавилося Федеральне бюро розслідувань США.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень