Назвали імена трійнят, які народилися у Рівному

Вперше цього року у Рівному народилася трійня. 

25-річна рівнянка, волейболістка, народила хлопчика та двох дівчаток, зараз усі вони почувають себе добре. Розповідає головний лікар Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікєєва:

Малеча уже отримала імена, батьки назвали їх Дмитрик, Даринка та Діана

За словами Вікторії Єнікєєвої, додому їх випишуть, коли найменша новонароджена дівчинка набере необхідну вагу. До слова, у перинатальному центрі трійня народжується практично щороку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень