Повій в Росії змусили віджиматися

Дещо про «загадковість російської душі» та «50 відтінків сірого»

[media=47381]

Днями в Архангельську було весело. Так би мовити. У поліцейський відділок доправили кількох п'яних дембелів і трьох повій зі слідами побоїв. Стали з'ясовувати, що трапилося. Виявилося, що п`ять бойових товаришів вирішили як слід відзначити закінчення служби в армії і відтягнутися "по-справжньому". Винайняли квартиру, закупили випивки, замовили повій.

Повії приїхали. Але в якийсь момент все пішло шкереберть. Дембелям раптом заприндилося, аби дівчата пройшли всі кола пекла російської армії: вони буквально вирішили забути про тілесні насолоди і… перевиховати повій.

[media=47382]
Жриць кохання змусили спочатку віджиматися від підлоги, потім – присідати і, зрештою, стояти в положенні «півтора». За будь-яку відмову чи пручання дівчат били, обзиваючи «салагами». Одна з дівиць якимось дивом спромоглася вирватися і втекти з пекельної квартири. Саме вона і викликала поліцію.

Як повідомляють російські джерела, порушено кримінальну справу за статтею 116 ККРФ (Завдання побоїв).

Погодьтеся, прикольне вийшло «50 відтінків сірого» на російський манер.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень