Повій в Росії змусили віджиматися

Дещо про «загадковість російської душі» та «50 відтінків сірого»

Днями в Архангельську було весело. Так би мовити. У поліцейський відділок доправили кількох п'яних дембелів і трьох повій зі слідами побоїв. Стали з'ясовувати, що трапилося. Виявилося, що п`ять бойових товаришів вирішили як слід відзначити закінчення служби в армії і відтягнутися "по-справжньому". Винайняли квартиру, закупили випивки, замовили повій.

Повії приїхали. Але в якийсь момент все пішло шкереберть. Дембелям раптом заприндилося, аби дівчата пройшли всі кола пекла російської армії: вони буквально вирішили забути про тілесні насолоди і… перевиховати повій.

[media=47382]
Жриць кохання змусили спочатку віджиматися від підлоги, потім – присідати і, зрештою, стояти в положенні «півтора». За будь-яку відмову чи пручання дівчат били, обзиваючи «салагами». Одна з дівиць якимось дивом спромоглася вирватися і втекти з пекельної квартири. Саме вона і викликала поліцію.

Як повідомляють російські джерела, порушено кримінальну справу за статтею 116 ККРФ (Завдання побоїв).

Погодьтеся, прикольне вийшло «50 відтінків сірого» на російський манер.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень