У Росії Сенцову дали 20 років

Українського режисера Сенцова засудили до 20 років в'язниці 

Сьогодні, 25 серня, Північно-Кавказький військовий суд Ростова виніс вирок у справі кримчан Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Їх визнано винними, повідомляє Українська правда.

39-річного українського режисера Олега Сенцова засуджено у сукупності до 20 років позбавлення волі.

Олександру Кольченку суд дав 10 років в’язниці.

Кольченко та Сенцов, вислухавши вирок, заспівали Гімн України. «Слава Україні», – вигукнули вони. Деякі присутні у залі суду відповіли: «Героям слава».

Вирок може бути оскаржено упродовж 10 днів. 

Нагадаємо, Сенцову загрожувало 23 роки ув'знення. Суд у справі кримчан тривав із 21 липня.

За версією російського слідства, Сенцов створив у Криму терористичну організацію, яка була структурним підрозділом забороненого в РФ «Правого сектора», з метою виходу півострова зі складу Росії. Сенцов все спростовує.

Крім нього в цій справі були заарештовані Олександр Кольченко, а також Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній. Останні пішли на угоду зі слідством і отримали вироки – по 7 років позбавлення волі.

За умовами угоди зі слідством, вони повинні були дати свідчення в суді проти Сенцова і Кольченка.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень