Фахівці з`ясували, де у Рівному та області найбільша концентрація отруйних речовин у повітрі

Особлива задимленість, в тому числі і в Рівному, спостерігалася з 15 вересня

У цей період рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я зафіксував перевищення концентрації сірчистого ангідриду, тобто, продуктів спалення, в два рази. Найгірша ситуація була в Костопільському і Сарненському районах.

В обласному центрі найбільш забруднений центр міста - вулиця Театральна і Карнаухова. Натомість, на Ювілейному та Північному, попри масове звернення людей, забруднення помірне.

Спеціалісти кажуть, що навіть незначне перевищення цих продуктів спалення особливо впливає на людей із серцевими та легеневими хворобами. Тож директор рівненської метеостанції Богдан Масовець запропонував звернутися обласним депутатам до Верховної Ради, аби вони переглянули законодавство і збільшили штрафи за забруднення екології, в тому числі, і за спалювання післяжнивних залишків, адже зараз максимальний штраф за це правопорушення складає 340 грн.

Нагадаємо, стало відомо, де у Рівному небезпечно жити через вежі мобільного зв`язку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень