Слід чекати всім військовозобов’язаним чоловікам до 60 років, – воєнком Максимів

Повістку можуть виписати – будь-коли та будь-де

Юрій Максимів – ліворуч

Повістку на війну можуть отримати усі військовозобов’язані чоловіки України. Про це розповів начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки, полковник  Юрій Максимів у матеріалі «ТСН.ua».

Це пов’язано з тим, що існує необхідність в доукомплектуванні та доповненні війська.

«Думаю, що мобілізаційні заходи будуть проводитись, це необхідність.

 

Поки ми воюємо – повинні гарантовано мати особовий склад не тільки для оборони, а й для наступу, щоб звільнити наші землі.

 

Повістку слід очікувати всім військовозобов’язаним особам чоловічої статі віком до 60 років. Тобто тим, хто є військовозобов’язаним», – заявив Максимів.

За ухиляння від військової служби під час мобілізації передбачена кримінальна відповідальність, до 5 років позбавлення волі.

«А рейди, під час яких видають повістки, будуть продовжуватись» (с)

Полковник також зазначив, що виписати повістку можуть у будь-якому місці та в будь-який час доби.

Максимів уточнив, що за ухиляння від військової служби під час мобілізації передбачена кримінальна відповідальність, до п’яти років позбавлення волі:

- Немає заборон щодо місця вручення повісток. Жодної. В законодавстві не вказано, що оповіщення можливе, наприклад, виключно за домашньою адресою чи на роботі, чи в місці відпочинку. Закон каже про оповіщення шляхом вручення повістки. Все.

 

Після отримання повістки військовозобов’язаний повинен прибути в центр комплектування для уточнення біографічних та облікових відомостей.

 

Тобто, прізвище, ім’я, по батькові, склад сім’ї, домашня адреса, номер телефону, спеціальність, місце роботи, чи є підстави, які можуть дати право на відстрочку від призову по мобілізації.

- Якщо з’ясовується, що відстрочки немає, то обов’язково проводиться медичний огляд. 

 

Якщо під час проходження огляду громадянин заявляє про хвороби та підтверджує документами, то направляється до сімейного лікаря. Той, своєю чергою, направляє до профільного фахівця.

 

В залежності від остаточного висновку, громадянин визнається або придатним, або непридатним, або обмежено придатним.

ДЖЕРЕЛО

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень