Повідомили, що буде з цінами на яйця перед Великоднем та влітку

Таких цін на яйця українці раніше не знали

Ціни на яйця в Україні продовжують зростати. Вже пів року яйця стали майже делікатесом в Україні. Подекуди за десяток просили понад 100 грн.

Один з найпопулярніших продуктів злетів у ціні восени після похолодання.

Це пов'язано відразу з декількома причинами – зниженням обсягів виробництва через повномасштабну війну та сезонний чинник – кури стали менше нестись.

Що буде з цінами на яйця перед Великоднем та влітку

Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин заявила, що до Великодня значного подорожчання не буде, а після свят яйця нарешті почнуть дешевшати.

- Не варто очікувати зниження цін на яйця напередодні Великодніх свят, оскільки це все ж таки період максимального попиту на цей продукт протягом року, - пояснила експерт.

Литвин вважає, що за оптимістичного сценарію вартість яєць перед Великоднем залишиться на колишньому рівні, а за песимістичного – підвищиться на 10-15%.

- Все-таки цього року дуже висока ціна на цей продукт, і ще більше зростання «не пропустить» купівельна спроможність українців, - зазначила фахівець.

На думку Світлани Литвин, після свят попит на яйця поступово знижуватиметься, що вплине на стабілізацію цін. Домогосподарства збільшать пропозицію на ринку, що призведе до зниження цін.

- Вже на початку літа ціна на яйця може знизитися на 30-35% від поточної ціни, тобто становити 45-50 грн за 10 штук, - цитує РБУ аналітика УКАБ.

Джерело:biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень