Потерпілих побільшало. Власниця турфірми з Рівного може опинитися за гратами

Люди хотіли відпочити влітку, бронюючи тури наперед. Утім, відпустка не вдалася

Як ми повідомляли,  38-річна власниця турагентства з Рівного «Флорія» Флора Шинкарьова продала путівки на відпочинок за кордоном, але послуги так і не надала. Тоді повідомлялося, що від 26 постраждалих, які втратили на путівках загалом понад 80 тисячі доларів США, надійшли заяви у поліцію і правоохоронці розпочали досудове розслідування.

Натомість у середу Нацполіція Рівненщини і з місцевої прокуратури повідомили уже про 30 фактів шахрайства. Їх дані різняться хіба щодо суми завданих збитків.

Поліція повідомляє, що унаслідок шахрайських дій власниці турфірми потерпілим завдано майже 1,5 мільйона збитків

Прокуратура зазначає: загальна сума завданої шкоди внаслідок вчинення злочину становить 1,2 млн. гривень.

 

Як відомо, Рівненський міський суд за клопотанням прокурора 21.09.2018 продовжив покладені на підозрювану обов’язки прибувати за першою вимогою до суду прокурора, слідчого; не відлучатися із населеного пункту, в якому вона зареєстрована, проживає, чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду.

На банківські рахунки приватного підприємця накладено арешт.

Поліція Рівненщини зазначає, що у зв’язку з тим, що потерпілі не надають вчасно докази, зокрема квитанції до прибуткового ордеру про сплачені кошти за туристичні послуги, терміни досудового розслідування затягуються.

Довідково: згідно із Законом за вказані злочини передбачено відповідальність  у вигляді  штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень