На Рівненщині викрили «псевдолікарів», які продавали фальшиві ліки

А також робили діагностику організму в телефонному режимі

На Рівненщині судитимуть організовану злочинну групу, яка продавала «псевдоліки». Учасники угрупування вдавали з себе іноземних лікарів і продавали медичні препарати на всій території України, сказала прес-секретар обласної прокуратури Людмила Суржук:

Учасники злочинної групи забезпечили широку рекламну кампанію під виглядом легальної діяльності з надання медичних послуг.

 

Вдавали з себе іноземних лікарів, проводили шляхом телефонного та електронного зв’язку діагностику організму клієнтів.

 

Координували діяльність так званих кур’єрів, які доставляли препарати жителям усіх областей України.

На подібну рекламу купилися і мешканці Рівненської області та придбали у «псевдооператорів» колл-центрів звичайні дешеві біологічні активні добавки.

Ошукані покупці звернулися до правоохоронців, які встановили, що впродовж своєї діяльності 13 зловмисників збагатились на більш ніж мільйон гривень.

За шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах у складі організованої злочинної групи, «псевдолікарям» загрожує до 12 років за ґратами з конфіскацією майна.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень