6 тисяч гривень як і не було: рівнянку ошукав шахрай

Бо довірлива

Фото ілюстративне

36-річна жителька Рівного звернулась до поліції, що їй на мобільний зателефонував невідомий та представився працівником банку.

Чоловік повідомив, що картку рівнянки заблоковано, а для її розблокування потрібно назвати певні реквізити та код.

Жінка так і зробила. А через деякий час з рахунку рівнянки зникло шість тисяч гривень.

У поліції відомості за фактом шахрайства розпочали досудове розслідування.

Не довіряйте по телефону банківським працівникам – це можуть бути шахраї!

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень