Потерпілі від банкрутства «Фідобанку» не можуть повернути свої кошти

А правоохоронні органи з цього приводу слідство не проводять

Нагадаємо, раніше цього року банк втратив свою ліквідність і з 17-го травня його працівники відмовляють своїм клієнтам у виконанні платіжних доручень та поверненні коштів. В той же час, люди зобов’язані ще й платити податки зі своїх втрачених вкладень. Внаслідок цього один із потерпілих, відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват, звернувся до Нацполіції, проте правоохоронці навіть не внесли його заяву до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

– Я звернувся в нашу поліцію, в якій не з першого дня зареєстрували цю заяву. Потім прийшов дивний лист, що за результатами перевірки фактів порушення вимог чинного законодавства України не встановлено, а матеріали перевірки відправлені в архів. Крім тої бесіди, що вони проводили в "Бідобанку", більше нічого не прийшло.

У відповідь на заяву фотографа, представник Департаменту захисту економіки Нацполіції Рівненщини Віталій Марчак наголосив, що звернень від інших потерпілих не надходило, а в самій заяві Олександра Харвата відсутній факт злочину:

– Під час проведення перевірки було встановлено, що дійсно цей банк був визнаний неплатоспроможним. Також було дано роз'яснення і була створена тимчасова адміністрація, яка зобов'язана здійснювати виплати клієнтам цього банку в чергах. Під час розгляду матеріали були направлені на слідство в управління слідчого відділу. Було визнано відсутність складу злочину. В зв'язку з тим було припинено розгляд даного звернення і списано в архів матеріалів.

Тож нині Олександр Харват звинувачує правоохоронців у службовій недбалості, відсутності фактів розслідування та встановлення винуватих осіб, або ж навіть у приховуванні злочину.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень