«Не міг дихати. Посеред ночі подзвонив, ніби прощався». У Німеччині помер 19-річний студент зі Львівщини (ФОТО)

На його лікування люди зібрали понад 100 тис. євро

Володимир Андрієцький

Про це пише lmn.in.ua. 19-річний Володимир Андрієцький, студент «Львівської політехніки», рік боровся з тяжкою недугою – остеосаркомою. Пройшов важку операцію та кілька хімієтерапій.

Його мати Олеся Андрієцька повідомляє:

«Син проходив курси хімієтерапії, але через карантин його перевели на домашнє лікування, щоб не підчепив якої недуги у лікарні. З дому зовсім ніде не виходив. І почувався досить непогано.


Проте останні кілька днів Володі стало важко дихати. Поїхали у медзаклад, лікарі перевіряли його на наявність коронавірусу – виключили. Та задуха не проходила. Брали аналізи на всі можливі грипи, віруси, бактерії, але – нічого.


Потім зробили КТ. І вже воно показало, що у голові сина масові ракові клітини. Саме вони не давали дихати. Лікарі вирішили сина ввести у медикаментозну кому, аби йому було легше.


З суботи на неділю перед тою процедурою Володя подзвонив мені. Наче прощався…


З коми він так і не вийшов. Ці ракові клітини з’їли дитину за три дні», – розповідає Олеся Андрієцька.

Олеся Андрієцька з сином

Останні кілька місяців із Володею у Німеччині на лікуванні був батько. Зараз він займається питанням документів.

Як тільки вони будуть готові, тіло хлопця зможуть привезти в Україну та поховати.

«Хочу поховати сина на кладовищі у Бартатові, там спочиває його бабуся, це недалеко від нашого дому. Поки не знаємо дати, все залежить від того, коли чоловік із тілом сина зможе виїхати з Німеччини. Обов’язково про час повідомимо.

 

У Володі було багато друзів. Син був компанійським і надзвичайним життєлюбом, з ним багато людей хотіли б попрощатися…», – додає мати хлопця.

Ще є надія

Сім’я Володимира Андрієцького вдячна всім небайдужим людям, які впродовж важкого року, поки хлопець лікувався, підтримували їх, молилися та надсилали кошти на порятунок сина.

Другокурсникові Національного Університету «Львівська Політехніка» Володимиру Андрієцькому львівські онкологи торік діагностували остеосаркому – рак кістки. Багато медиків не давало йому шансів, але в одній із німецьких клінік взялися рятувати хлопця.

 

Студенту провели важку операцію з видалення правої руки та плеча за 117 тисяч євро. В майбутньому Володю готували ще до однієї операції із видалення метастазів з легень.

Після цього втручання, кількох хімієтерапій та реабілітації медики сподівались на цілковите видужання хлопця. Таке лікування мало обійтись у ще 200 тисяч євро.

Останні кілька місяців рідні, друзі та волонтери збирали цю суму. Влаштовували благодійні концерти та виставки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень