Попри Різдво: депутати Рівнеради працюють, аби владнати конфлікт довкола будівництва Kronospan

Нині засідає тимчасова спеціально створена депутатська комісія

На другий день Різдва депутати Рівнеради зібрались на засідання тимчасової комісії, щоб вивчити ситуацію з довкола будівництва нового деревообробного заводу міжнародної компанії Kronospan у селі Городок Рівненського району.

З незрозумілих причин депутати поспішали зібрати комісію, і як наслідок не запросили на неї представників компанії Kronospan.

Проте представники компанії за власною ініціативою завітали на засідання комісії, адже Kronospan працює публічно і відкрито.

Ми хочемо вірити, що відсутність запрошення на комісію представників нашого підприємства – це лише прикра випадковість, а не ціле направлене бажання певних осіб спотворити інформацію про нове виробництво.  Адже контактувати з нами та отримати всю інформацію – дуже просто.

З перших днів роботи на Рівненщині ми неодноразово зустрічались з представниками громади, громадськими організаціями під час прес-конференцій, численних круглих столів. Також для всіх охочих мешканців Городка та Рівного, місцевих депутатів проводили ознайомчу екскурсію на завод Kronospan у Нововолинську.

Ми провели громадські обговорення нашого звіту про оцінку впливу на довкілля, на яких були присутні не тільки мешканці громади Городка, Рівного та Обарова та інших населених пунктів, а й представники найавторитетніших на найпопулярніших ЗМІ Рівненщини.

Телевізійні сюжети про слухання показали ключові телеканали області, в тому числі й «Суспільне». Сьогодні також надали всю інформацію для депутатів Рівненської міської ради не тільки на словах, а й у документах та поясненнях. Потрібен коментар когось з представників комісії, чому вона відбувається по суті кулуарно? І чи не має тут політичного контексту і замовлення конкурентів Кроноспану?

 

Виробництво на Рівненщині матиме не тільки сучасне і сертифіковане європейське обладнання, а й одні з найкращих у всьому світі фільтраційних систем, в тому числі UTWS та WESP. Це передові технології, які Kronospan впроваджує першим в Україні.

Kronospan рухається на три кроки вперед, будує сучасні виробництва, щоб навіть через кілька років вони випереджали новітні європейські екологічні норми. Загальна вартість інвестиції у пилогазоочисні технології заводу в Городку перевищить 20 мільйонів євро.

Загалом завод Kronospan на Рівненщині – це 200 мільйонів євро іноземних інвестицій. Середня заробітна плата робітників підприємства Kronospan у Городку становитиме 15-18 тисяч гривень на місяць.

Робота в компанії Kronospan – це достойний рівень оплати праці, прозорі трудові відносини та дотримання соціальних гарантій згідно з законодавством України, – каже директор ТОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй.

Передбачається, що після виходу заводу на проєкту потужність, щороку підприємство сплачуватиме понад 350 мільйонів гривень податків і зборів, з них 25 мільйонів поповнюватимуть саме бюджет Городоцької сільської ради. А це суттєво допоможе розвивати та розбудовувати місцеву громаду, переконані на підприємстві.

Нагадаємо, на комісії нині присутні депутати міської ради, мешканці Городка, представники ГО «Екоклуб» та представники промислового підприємства.

29 грудня 258 осіб у Городку взяли участь у громадських слуханнях щодо будівництва промислового підприємства. Усі вони висловилися проти такого сусідства у їх населеному пункті. Крім того, місцеві жителі зібрали підписи під зверненням до голови Рівненської ОДА.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень