На Рівненщині помер військовий, якому стало зле на полігоні (ПОДРОБИЦІ)

Це сталося у вівторок, 19 вересня

46-річний військовий, призваний з Чернівецької області, раптово знепритомнів.  

Детальніше розповідає начальник прес-центру оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин:

Попередньо встановлено, що близько 10.30 години 19 вересня під час проведення занять з вогневої підготовки на Рівненському полігоні солдат, який призваний на збори, знепритомнів та впав.

 

Після надання першої медичної допомоги зразу медичним автомобілем військовослужбовець був доставлений до реанімаційного відділення Рівненського військового госпіталю. На жаль, всі проведені реанімаційні заходи належного результату не дали.

За словами Анатолія Прошина, попередньою причиною зупинки серця у військовослужбовця медики називають раптову коронарну смерть. Решту обставин з’ясовують. Призначено службове розслідування. Більше про причини смерті можна буде говорити після проведення розтину.

Анатолій Прошин каже, що військовий, який помер, раніше брав участь в АТО, після чого його зарахували до оперативного резерву. На Рівненський військовий полігон він потрапив, оскільки був призваний на місячні збори для військовослужбовців-резервістів. За висновками медичної комісії, був придатним для військової служби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень