Помер Gorky Look

Блогер, військовий медик, волонтер...

Відомий блогер і волонтер Святослав Волков (Носов), відомий під псевдонімом Горький лук (Gorky Look), помер. Останнім часом він був у лікарні, лікувався від важкої форми коронавірусу та наслідків хвороби, - пише BBC.

Сьогодні якийсь жахливо трагічний день. Щойно стало відомо, що з нами більше немає Святослава Носова, який відомий більшості, як Горький Лук. Ти пішов в кращий зі світів, друже. Мені буде тебе сильно не вистачати", - написав у фейсбуці колишній нардеп Борислав Береза.

Святослав Волков відомий своїм блогом у Живому Журналі, який заснував після початку війни з Росією. Він також брав участь у волонтерському русі, був військовим медиком на фронті. Російські ЗМІ звинувачували Волкова в русофобії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень