«Українська Кардаш’ян» вразила нездоровим виглядом (ФОТО, ВІДЕО)

Дівчина виглядає дуже худою

Українська блогерка і модель Альона Омович вразила своїх підписників в Instagram (а їх понад мільйон) надмірною худобою. 

Омович завжди мала худорляву статуру, але після перенесеного нещодавно запалення нирок, її вага знизилася ще більше. На одному з останніх відео вона налякала своїх фолловерів, які не поскупилися на критичні коментарі з приводу зовнішнього вигляду Альони.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Alena Omovych (@alena_omovych)

 

 

 

Омович відома своєю пристрастю до пластичних операцій, які робить регулярно. Вона кілька разів збільшувала груди, поставила імплантати в сідниці, зробила ринопластику та операцію «котячий погляд», встановила вініри, а також регулярно робить уколи в губи, вилиці, підборіддя.

Так виглядала Альона до пластики

Альона Омович (до заміжжя Богданова) народилася в Києві в 1993 році. У модельному бізнесі вона з 15 років, а блогеркою стала у 20 років.

Альона до пластики та після

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень