Поляки подарують Рівному пожежну машину

Зокрема, таку обіцянку дали гості з Польщі - делегація з партнерського Радомщанського повіту на чолі з Робертом Закжевським

До нашого міста делегація прибула на запрошення міського голови. Поляки вже встигли побувати в Рівненському спеціалізованому міському будинку дитини. Тож Роберт Закжевський відзначає, що і в Рівному, і в Польщі є спільна проблема – це обладнання для реабілітації дітей з особливими потребами. Втім, оскільки в Польщі все ж ситуація краща, гості пообіцяли допомогти підшукати для нашого інтернату засоби реабілітації, хоча б вживані.

Також допомогти погодилися поляки  і Рівненським ДСНСникам. Зокрема, в 2017 році вони планують подарувати нашій пожежній частині рятувальне авто з 30-метровою драбиною. Далі пряма мова Роберта Закжевського:

Попередньо ми вже переказали пилку для розрізання речей крупних масштабів, тепер ми ведемо переговори, що можливо в 2017 році перекажемо пожежну машину

Співпрацю планують продовжити також і в сфері освіти, зокрема, планується обмін вчителями.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень