У Польщі відкривають україномовні класи

Через велику кількість наших земляків

У польському місті Вроцлав із 1 вересня відкриваються класи, де навчання дітей буде проводитись українською мовою. У Вроцлавських початкових школах навчається 269 дітей - іноземців, з яких переважна більшість - діти з України.

Про це повідомляє офіційний сайт Львівської міської ради.

Найбільша група іноземців у Вроцлаві - українці. Саме на них і будуть спрямовані міські програми підтримки. Якщо процес поселення українців в нашому місті буде тривалим, то ми б хотіли, щоб ці люди відчували, що у Вроцлаві їхні діти будуть на зв'язку з культурою своєї країни,

- заявив мер Вроцлава Рафал Дуткевич.

Паралельно для іноземців організовують безкоштовні курси польської мови, проводитись вони будуть у бібліотеках, будинках культури та при церквах.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень