Не полуницю збирати: поляки пропонують роботу нашим вчителям

Бо очікують суттєвого зростання кількості учнів з України з 1 вересня

Фото ілюстративне

Польща готується, що з 1 вересня до тамтешніх шкіл піде до 400 тисяч українських школярів.

Це при тому, що наразі польські школи відвідує 180 тисяч учнів з України, протягом червня (в Польщі вчаться у школах до 24 червня) ця кількість зменшилася на 10 тисяч.

Заступник міністра освіти і науки Польщі Томаш Ржимковський каже, що немає певності як ситуація в Україні розгортатиметься надалі, тому варто готуватися до збільшення кількості охочих здобувати освіту у Речі Посполитій.

Брак навчальних місць чиновник пропонує вирішувати за рахунок шкіл за межами великих міст – вони радо прийматимуть українських школярів.

Натомість проблемою може стати відсутність двомовного персоналу у школах.

Саме тому в Польщі готують зміни до законодавства, які дозволять оформлення українських вчителів за спрощеною процедурою.

За даними органів управління освітою на сьогодні 671 тисяча школярів перебуває за кордоном, близько 70 тисяч змінило місце перебування і вступило в школи в інших регіонах України.

Джерело: Рolskatimes

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень