Поляки масово звільняють українських заробітчан-чоловіків

Кому не пощастило і чи вдається знайти нову роботу?

Польські компанії, що були пов’язані з громадянами рф, встигли відчути тиск санкцій.

Їм довелося відмовитися від партнерів-росіян та збуту своєї продукції на теренах країни-агресора. Така переорієнтація бізнесу не могла не позначитися на обсягах виробництва.

Тож деякі з підсанкційних компаній були змушені згорнути свої потужності та звільнити частину працівників, чимало з яких виявилися українськими заробітчанами.

Постраждали від санкцій проти рф зокрема чоловіки, які працювали на польських металургійних заводах та інших виробництвах тяжкої промисловості. Такі дані повідомили у аналітичному відділі міжнародного кадрового агенства Gremi Personal.

Та попри масові звільнення українців, дефіциту вакансій для чоловіків у країні не виникло. Ба більше, з початку війни їх число збільшилося майже на 20%. Адже українці сильної статі почали масово повертатися на батьківщину, щоб вступити до лав Збройних сил та захищати Україну від ворога.

Таким чином звільнені із підсанкційних підприємств українці, які все ж залишилися у Польщі, дуже швидко знайшли собі нову роботу у автопромисловості, логістиці та на харчових підприємствах.

Варто зазначити, що чоловікам-мігрантам знайти роботу у Польщі значно легше аніж жінкам. Понад 70% вакансій від польських роботодавців є суто «чоловічими», як то будівельник, працівник на металургійний завод або водій-далекобійник.

Проте влітку та на початку осені, у так званий високий сезон, роботи у Польщі вистачає і жінкам – запевняють компанії з пошуку роботи. Переважно це місця на підприємствах харчової промисловості – рибних та м’ясних заводах, фабриках із виготовлення делікатесів тощо.

Джерело: Gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень