Поляки масово звільняють українських заробітчан-чоловіків

Кому не пощастило і чи вдається знайти нову роботу?

Польські компанії, що були пов’язані з громадянами рф, встигли відчути тиск санкцій.

Їм довелося відмовитися від партнерів-росіян та збуту своєї продукції на теренах країни-агресора. Така переорієнтація бізнесу не могла не позначитися на обсягах виробництва.

Тож деякі з підсанкційних компаній були змушені згорнути свої потужності та звільнити частину працівників, чимало з яких виявилися українськими заробітчанами.

Постраждали від санкцій проти рф зокрема чоловіки, які працювали на польських металургійних заводах та інших виробництвах тяжкої промисловості. Такі дані повідомили у аналітичному відділі міжнародного кадрового агенства Gremi Personal.

Та попри масові звільнення українців, дефіциту вакансій для чоловіків у країні не виникло. Ба більше, з початку війни їх число збільшилося майже на 20%. Адже українці сильної статі почали масово повертатися на батьківщину, щоб вступити до лав Збройних сил та захищати Україну від ворога.

Таким чином звільнені із підсанкційних підприємств українці, які все ж залишилися у Польщі, дуже швидко знайшли собі нову роботу у автопромисловості, логістиці та на харчових підприємствах.

Варто зазначити, що чоловікам-мігрантам знайти роботу у Польщі значно легше аніж жінкам. Понад 70% вакансій від польських роботодавців є суто «чоловічими», як то будівельник, працівник на металургійний завод або водій-далекобійник.

Проте влітку та на початку осені, у так званий високий сезон, роботи у Польщі вистачає і жінкам – запевняють компанії з пошуку роботи. Переважно це місця на підприємствах харчової промисловості – рибних та м’ясних заводах, фабриках із виготовлення делікатесів тощо.

Джерело: Gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень