Може піти за крейсером «Москва» - ватажок російських бойовиків закликав виїжджати з півострова, поки цілий Кримський міст (ВІДЕО)

Стрєлков-Гіркін переконаний, що ЗСУ завдасть удару по мосту

Полковник ФСБ Росії та колишній «міністр оборони ДНР» у 2014 році Ігор Стрєлков (Гіркін) прокоментував слова секретаря РНБО України Олексія Данилова про можливість завдання удару по Кримському мосту.

Ватажок бойовиків сказав, що ЗСУ завдадуть удару по мосту тоді, коли це буде «можливим, досяжним і вигідним».

За його словамиукраїнська армія цілком здатна завдати удару по мосту через Керченську протоку, і про це свідчить підбитий і згодом затоплений флагман Чорноморського флоту крейсер «Москва».

Те, що вдарити можуть — крейсер «Москва» свідок. Вибачте, втопити флагман Чорноморського флоту — це вам не фунт ізюму.

У своїх припущеннях він також згадав військову допомогу західних країн і постачання в Україну озброєння, що потенційно дозволяє завдати ракетного удару по Кримському мосту. Причому цей удар не матиме характеру певної відповіді на ракетні удари ЗС РФ по інфраструктурі України.

Якщо хтось у Кремлі сподівається на те, що типу ми їх не чіпатимемо — вони у відповідь не чіпатимуть нас, ні, обов'язково чіпатимуть й ініціативно, тоді, коли вважатимуть потрібним і вигідним для себе, - резюмував Гіркін.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень