Польські східняки жаліються на фінансове дно і вимагають відновлення залізничного сполучення з Україною

«Соціальне НІ! для подальшого призупинення потягів з України до Перемишля!» – назва петиції, - повідомляє РАДІО Трек з посиланням на Інформаційний портал Польщі.

Петицію було створено 21 червня. Її підписали 847 осіб з необхідних 1000.

У тексті петиції зазначається:

Після майже двох років карантину для міського туризму, торгівлі та гастрономії у прикордонному районі Перемишля, подальше призупинення залізничного сполучення з Україною є втратою додаткового шансу полишити фінансове дно для бізнесу та міста.

Для перемишльського залізничного вокзалу відновлення сполучень є шансом повернутися до провідної ролі хабу на східному кордоні Польщі та ЄС з Україною.

У найкращий період ним користувалося більше пасажирів, ніж з аеропорту у Жешуві!

Водночас автори петиції зазначають, що до Польщі з України можна заїхати на авто, автобусі і навіть літаком!

Закликаємо польський уряд негайно відновити рух потягів до Перемишля зі Львова, Києва та Одеси!

Релігійна хода українців у Перемишлі

Згідно з новим розпорядженням польського уряду, яке було ухвалене 11 червня, залізничні пасажирські перевезення між Польщею та Україною відновляться тільки з 1 вересня 2021 року.

Попередні обмеження від 6 травня 2021 року згодом були продовжені до 25 червня, а зараз до 31 серпня 2021 року

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень