Люди просять пустити 34 маршрутку до Городища (ПЕТИЦІЯ)

Місцеві жителі хочуть простіше діставатися до обласного центру

На сайті міської ради днями з’явилася нове електрона петиція. Її авторка Ващишина Юлія просить розв'язувати питання з доїздом до Городища, що неподалік Рівного.

Вирішити проблему доїзду. А саме продовжити маршрут 34 та зробити кінцевою зупинку «Городище». Або запустити окремий маршрут, який зв’язуватиме місто з цією зупинкою.

Збір підписів триватиме до 26 березня, а підтримати петицію можна тут.

Нагадаємо, у процесі реформи децентралізації міська влада Рівного зверталася з пропозиціями щодо об’єднання Городища з Рівненською тергромадою. Утім, тоді спроби виявилися невдалими, і громада Городища вирішила об’єднатися з Білою Криницею.

Ексочільник Рівного Володимир Хомко раніше зауважував, що міський транспорт до сусідніх сіл не ходитиме, а охочі користуватися міським транспортом – приєднуйтеся до Рівного. Якою буде реакція нинішнього керівництва міста – наразі не відомо, адже петиція поки не набрала необхідної кількості голосів. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень