Поліція зацікавилася процедурою купівлі рівненського дуобуса

Правоохоронці через суд вимагали документи, пов’язані із закупівлею білоруського транспорту

Нагадаємо, дуобус придбали у листопаді торік за 7,5 мільйонів гривень.

Утім, як свідчить ухвала рівненського міського суду, досудовим розслідуванням встановлено, що під час проведення конкурсних торгів компанія ТОВ «ТД Літан» пропонувала на мільйон гривень меншу суму за дуобус.

І виграла тендер. Утім, від укладення договору відмовилася, посилаючись на те, що не в змозі вчасно виконати умови договору. Після цього «Рівнеелектроавтотранс» уклало договір з іншим учасником торгів - ТОВ «Метаюрсервіс», який і продав гібридний тролейбус за 7,5 млн грн. Але у такому разі, коли лишився один учасник, необхідно було відмінити торги, - йдеться у обґрунтуванні клопотання слідчого до суду.

Отже, суд вирішив зобов’язати «Рівнеелектроавтотранс» надати поліції необхідні документи для проведення перевірки. Ось як цю ситуацію прокоментував міський голова Володимир Хомко:

- Порушують справи по всіх. Якщо хтось вкрав – в тюрму! Зразу. Якщо не вкрав – вибачтеся і закривайте (справу ,- ред.). Що вони підозрюють - мені важко сказати. Підозрювати можна будь-що. Якщо хтось вкрав – в тюрму зразу. А якщо не вкрав – то вибачайте і скажіть, що помилилися.   

Нагадаємо, Рівне виявилося не готовим до нового виду транспорту.

У місті кілька разів виникали різні ситуації, пов`язані з дуобусом: він і ламався, і перешкоджав проїзду. Через велику кількість авто на кладовищі дуобус зняли з маршруту у Провідну неділю. 

Разом з тим, Володимир Хомко додав, що цього року місто купить навіть більше тролейбусів, ніж планували раніше. З його слів, є хороша кредитна лінія від «Укргазбанку» під 14,5%, яка збільшить можливості для купівлі нового транспорту.

Поки збираються купити шість нових тролейбусів.

Раніше в ефірі Радіо Трек міський голова розповідав, що у місті на двох маршрутах курсуватимуть 6 новеньких дуобусів.

На їх придбання планують виділити 50 млн грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень