Поїздка у Пекло: «Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку» (13 ФОТО)

Мальовничими місцями Рівненщини мандрували люди з шести областей України

На початку липня на території Дермансько-Острозького Національного парку відбувся фестиваль.

Зініціювала подію Спілка велосипедистів Рівного. У результаті подорожі манрівники промаркували веломаршрут протяжністю 65 кілометрів.

Про це повідомляють на сторінці Національного парку у Facebook.

1-2 липня на території National park Dermansko-Ostrozkyi відбувся фестиваль "Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку". Захід проводився з ініціативи Спілки велосипедистів Рівного та зібрав 126 учасників з 19 населених пунктів 6 областей України. З нагоди події на території парку промарковано веломаршрут з однойменною назвою протяжністю 65 кілометрів, тож тепер кожен охочий зможе самостійно здійснити подорож найцікавішими куточками національного парку та його околицями.

Разом з велосипедистами участь у фестивалі взяли і любителі піших прогулянок:

Мандрівка в рамках фестивалю відбулась в двох форматах – велоподорож та піший похід.

Першого дня велосипедисти подолали 45, а піші туристи – близько 20 кілометрів маршруту, що проходив селами Батьківці, Ілляшівка, Новомалин Острозького та Мости і Буща Здолбунівського районів.

Навіть дощова погода не стала на заваді учасникам, які відвідали найцікавіші урочища парку з містичними назвами Пекло, Зіньків камінь, карбонатне болото "Перетоки", оглянули 300-літні липи в селі Ілляшівка та Новомалинський замок.

Другий день порадував сонячною погодою, тож всі мали змогу насолодитись чудовим краєвидом, що відкривається з села Будераж на Малополіську частину парку, відвідати Будеразьке городище та водяне колесо в селі Святе, подолавши решту веломаршруту.

Учасники фестивалю поділилися неймовірними фото з дводенної мандрівки.

Фото: Oleg Gey, Ольга Постнікова, Oksana Holovko

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень