Подарунки долі – Стрільцям, самотність – Дівам: гороскоп на 28 січня

А Скорпіони самі собі створюватимуть проблеми

ОВНИ

Будьте активними і зможете полегшити просування соціальними сходами собі та своїм близьким. Головне, не втручайтеся у справи, які знаходяться поза вашою компетенцією.

ТЕЛЬЦІ

Не можна постійно озиратися на інших. Ідіть своїм шляхом. Вірте у себе й прислухайтеся до інтуїції.

БЛИЗНЯТА

Цього дня ви повинні робити те, чого від вас чекають. Але усвідомлено – по-своєму спрямовуючи перебіг подій.

РАКИ

Ви можете втратити інтерес до роботи і всього, що відбувається навколо. У кращому разі ви будете готові займатися чимось, повністю знявши з себе відповідальність. Не розхолоджуйтеся, інакше зіпсуєте свою професійну репутацію.

ЛЕВИ

Сприятливий день, що символізує надію на краще майбутнє. Перед вами відкриються нові захоплюючі перспективи. 

ДІВИ

Найважче цього дня доведеться вашим домашнім: попри зовнішній спокій, ви можете приховувати інформацію та хитрувати. Не дивуйтеся, якщо залишитеся на самоті.

ТЕРЕЗИ

Симпатія, яка виникне цього дня, буде нетривалою. Тому, краще присвятіть день роботі – зараз потрібно нарешті завершити давні справи.

СКОРПІОНИ

Ви самі створюєте собі проблеми. Намагайтеся легше дивитися на життя і спокійніше сприймати критику. Остерігайтеся фізичних та психологічних навантажень, через які можете занедужати.

СТРІЛЬЦІ

Ви вже давно мрієте, щоб сталося щось незвичайне і одразу стало ясно, що це і є ключ до щастя. Незважаючи на те, що ви волієте все робити самі, все ж іноді потрібно приймати подарунки долі.

КОЗОРОГИ

Зараз необхідна концентрація. І протипоказана поспішність. Цього дня ви можете дізнатися не зовсім хороші новини.

ВОДОЛІЇ

Стосунки батьків і дітей складатимуть непросто, проте підстав для серйозного конфлікту не буде. Дозвольте їм зробити самостійний крок. 

РИБИ

Цього дня проявиться ваше позерство, драматизм і бажання викликати співпереживання. Не захоплюйтеся, а краще переключіть свою увагу на справді важливі речі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень