«Поцілував дружину і дітей. Та полетів на роботу». Віталій Коваль про ранок 24 лютого (ВІДЕО)

«Першу емоцію, яку відчув – злість на «сусіда»» (с)

Ранок 24 лютого рік тому у голови Рівненської облдержадміністрації розпочався із дзвінка начальника служби безпеки області. Це була 4 година. Очільник СБУ повідомив, що почалася повномасштабна фаза війни, ділиться спогадами Віталій Коваль.

- Пригадую своє 24 лютого 2022. Четверта ранку. Дзвінок керівника СБУ в Рівненській області. «Віталій Станіславович, росія почала широкомасштабне вторгнення в Україну…, - пригадує очільник ОВА. 

Він у цей час був вдома з сім’єю, одразу скликав своїх заступників та силовиків. Перша нарада у Рівненській ОДА була вже о пів на 6 ранку. Також Віталій Коваль розповів, з якими думками виходив із дому:

- Першу емоцію, яку відчув – злість на «сусіда». Потім швидко підняв усіх причетних на ноги. Поцілував дружину і дітей. Та полетів на роботу. 

Очільник області каже, що розгубленості не було, було відчуття того, що дуже багато треба зробити. Того дня Рівненська обласна і районні держадміністрації стали військовими адміністраціями. На Рівненщині, як і по всій Україні, запровадили комендантську годину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень