Можуть нагадати, як усе почалося: В ГУР попередили про підступний задум рф до річниці вторгнення

Можливі ракетні удари

Фото з nzl.theukrainians.org

До річниці повномасштабного вторгнення до України армія рф може вдатись до чого завгодно, щоб нагадати, яким був початок війни, 24 лютого. Втім, Україна готова до будь-якого розвитку подій, повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Можна чекати будь-чого. І можливо ударів, і ще якихось провокаційних дій. Це ракетні удари по нашій інфраструктурі, на фронті. Ми готові до такого розвитку подій. Ми не довіряємо москві та не довіряємо вже багато років, – зауважив Вадим Скібіцький.

Щодо ситуації на фронті, що представник ГУР зауважив, що багато чого залежатиме від того, як пройдуть найближчі місяці і яких успіхів буде досягнуто, зокрема й українською стороною.

Багато залежатиме від того, як пройдуть найближчі місяці і яких успіхів буде досягнуто, зокрема й наші власні. Тому що ми також плануємо свої бойові дії не на завтра і не післязавтра, а на певний період часу, – каже Скібіцький.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень