Перелік місць, де завжди є робота: Вакансії для українців за кордоном і не тільки

Низка інтернет-платформ для пошуку роботи

Мільйони українців через війну виїхали з України. При цьому лише одиницям вдалося продовжити працювати віддалено, решта ж була змушена шукати нову роботу у чужих країнах.

Вакансії українці можуть знайти на кількох онлайн-сервісах

Це Телеграм-канал, де зібрано вакансії як в Україні, так і за кордоном – у європейських країнах. Якщо вам не з руки щодня ходити на роботу, можна також знайти чимало вакансій на віддаленні. Причому на цьому ресурсі знайдеться робота для будь-якого майстра: від майстра манікюру та швачки до IT-фахівців.

Робота у Нідерландах (фото ілюстративне)

Цей проект із пошуку роботи було створено незабаром після початку повномасштабної війни в Україні. Команда спеціалістів із працевлаштування допомагає людям, зайнятим пошуками роботи, контактувати з роботодавцями. Причому йдеться про працевлаштування практично в усьому світі: в Європі, Азії та навіть за океаном, у США.

Ресурс «заточений» під пошук роботи для біженців за кордоном. Цей канал веде пошук роботи у 70 зарубіжних країнах. Багато вакансій, які пропонують на цій платформі, не вимагають спеціальних навичок або профільної освіти. Можна розпочинати роботу з мінімальних навичок. На цьому ресурсі можна знайти чимало пропозицій віддаленої роботи. А крім того, ресурс публікує практичні поради для біженців щодо працевлаштування за кордоном.

На цій платформі можна знайти як готові вакансії для українців, так і отримати консультації щодо пошуку роботи. Він допомагає підприємцям, які релокували свій бізнес, швидше зорієнтуватись на новому місці та зав'язати корисні зв'язки. Тут можна отримати корисну консультацію з багатьох питань: від складання безпрограшного резюме до порад, як поводитися на співбесіді, та як скласти особистий план професійного розвитку.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень