ON-LINE

Побудують нові замість ремонту старих: про дитсадки Рівненщини говорили в ОДА

понеділок, 11 листопада 2019
На нараді з прем'єр-міністром
Фото ілюстративне

Уряд презентував регіонам національну програму «Велике будівництво». В її межах планують побудувати 100 дитячих садків, по стільки ж шкіл та стадіонів. Нагадаємо, таке пріоритетне завдання на 2020 рік поставив Президент України Володимир Зеленський.

- Головне завдання програми – сконцентрувати кошти на найнеобхідніших об’єктах інфраструктури, а не розпорошувати на усі розпочаті об’єкти, які будуються роками. Серед основних джерел фінансування – обласний бюджет, ДФРР, кошти соцеконому.

 

Усі об’єкти повинні мати привабливий зовнішній вигляд, бути безпечними та мати надійні інженерні мережі. Також вони мають будуватися із використанням енергоощадних та будівельних технологій, стандартів доступності, — інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив регіонам надати інформацію про незавершені об’єкти, які планують реконструювати або будувати, а також їх візуалізацію.

Чи увійде у список дитячий садок на вулиці Коновальця у Рівному – не повідомляється. Нагадаємо, саме через будівництво цього садочка в обласній адміністрації, у департаменті будівництва, проводили аудит. Про його результати представники нової влади досі не повідомляли.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного