Витрачені 3 млн грн спишуть? Що буде з дитсадком на Коновальця у Рівному (ФОТО)

Є ідея його знести і натомість збудувати новий

Про долю довгобуду дитсадка на вулиці Коновальця на сесії міськради запитав нардепа Олександра Ковальчука голова бюджетної комісії міськради Олег Карпяк:

Зараз чуємо ідею, яка транслюється через ЗМІ, щодо того, що варто взагалі зруйнувати цю недобудову і наново його будувати.

 

Чи це правда, чи неправда? Що вам про це відомо? І хто ж тоді буде відповідати за ті кошти, які місто вклало в реконструкцію цього дитсадка, а це 3 мільйони гривень.

Перед мікрофоном Олег Карпяк

Олександр Ковальчук розповів, що будівництво приватного дитсадка у житловому комплексі  «На Щасливому», який обслуговує приблизно ту ж кількість дітей, на яку розрахували дитсадок на Північному, обійшлося у 2,5 раза дешевше, ніж передбачили витратити на дитсадок на Коновальця, а передбачили 130 мільйонів гривень. І додав:

Під кошторисом, проектом  будівництва на Коновальця, на місці тих, хто відповідає за цей проект, я б ніколи не підписався.

 

Я б зробив аудит стосовно бюджетів і кошторисів, я б зробив аудит технічного стану. Тому що якщо будівля простояла 20 чи більше років, я не впевнений, що це відповідає критеріям, що це буде безпечно для тих, хто буде будувати і для тих, хто потім буде експлуатувати те приміщення.

 

І я це говорив голові облдержадміністрації.

Олександр Ковальчук

На запитання «А як же витрачені 3 мільйони гривень з міського бюджету?» Олександр Ковальчук відповів:

Давайте не будемо рятувати 3 мільйони гривень витратами 130 мільйонів.

А міський голова Володимир Хомко підкреслив:

Дитсадок будує обласне УКБ. Місто до будівництва відношення не має.

 

Щоб ви розуміли: були мої пропозиції у цій залі озвучені, щоб цей дитсадок віддати так само інвестору і так само побудувати, як на Щасливому. Але проти виступили активісти від громади. Це ж вони запланували там літній сад, басейн, що вийшло аж на 130 мільйонів гривень. Вони пролобіювали це питання.

 

Ми почали давати гроші на реконструкцію, бо я обіцяв, що місто свої зобов’язання виконає. Бо казали, як ще  віцеміністр Володимир Зубко приїжджав, що реконструкцію дитсадка буде фінансувати ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку). І де той ДФРР?      

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень