ON-LINE

У Рівному відкрили виставку, присвячену вбитому лікарю

середа, 19 жовтня 2016
У рівненському кінопалаці «Україна» відбулася презентація виставки світлин «Зелено-блакитна Хорватія», яка була присвячена пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

На урочисте відкриття завітав Повноважний Посол  Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, керівники області і міста та родина Лимичів.

Розповідає Томіслав Відошевіч:

Насолоджуйтесь, будь ласка, цими фотографіями Марка Врдоляка, для якого й справді є честю виставлятися в цьому місті, де настільки шанується фотографія. Це - художня фотографія, ми не винні, що Хорватія виглядає саме так, але дуже раді з того, що багато українських громадян приїжджає до нашої країни.

Нагадаємо, що Андрій Лимич – лікар-рефлексотерапевт, займався нетрадиційною медициною. Окрім того, він відомий ще й тим, що багато  років досліджував історію свого роду. А в 2000 році зібрав у Рівному родичів з усього світу, яких об’єднав в організацію «Фонд роду Лимич». У липні цього року Андрія Лимича вбив пацієнт у власному кабінеті.

Наостанок Томіслав Відошевіч запросив усіх бажаючих відвідати Хорватію, а також виставку, яка  у кінопалаці «Україна» діятиме до 28 жовтня.

Роман БЕРЕСТОК

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного