У Рівному відкрили виставку, присвячену вбитому лікарю

У рівненському кінопалаці «Україна» відбулася презентація виставки світлин «Зелено-блакитна Хорватія», яка була присвячена пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

На урочисте відкриття завітав Повноважний Посол  Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, керівники області і міста та родина Лимичів.

Розповідає Томіслав Відошевіч:

Насолоджуйтесь, будь ласка, цими фотографіями Марка Врдоляка, для якого й справді є честю виставлятися в цьому місті, де настільки шанується фотографія. Це - художня фотографія, ми не винні, що Хорватія виглядає саме так, але дуже раді з того, що багато українських громадян приїжджає до нашої країни.

Нагадаємо, що Андрій Лимич – лікар-рефлексотерапевт, займався нетрадиційною медициною. Окрім того, він відомий ще й тим, що багато  років досліджував історію свого роду. А в 2000 році зібрав у Рівному родичів з усього світу, яких об’єднав в організацію «Фонд роду Лимич». У липні цього року Андрія Лимича вбив пацієнт у власному кабінеті.

Наостанок Томіслав Відошевіч запросив усіх бажаючих відвідати Хорватію, а також виставку, яка  у кінопалаці «Україна» діятиме до 28 жовтня.

Роман БЕРЕСТОК

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень