ON-LINE

У Рівному відкрили виставку, присвячену вбитому лікарю

середа, 19 жовтня 2016
У рівненському кінопалаці «Україна» відбулася презентація виставки світлин «Зелено-блакитна Хорватія», яка була присвячена пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

На урочисте відкриття завітав Повноважний Посол  Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, керівники області і міста та родина Лимичів.

Розповідає Томіслав Відошевіч:

Насолоджуйтесь, будь ласка, цими фотографіями Марка Врдоляка, для якого й справді є честю виставлятися в цьому місті, де настільки шанується фотографія. Це - художня фотографія, ми не винні, що Хорватія виглядає саме так, але дуже раді з того, що багато українських громадян приїжджає до нашої країни.

Нагадаємо, що Андрій Лимич – лікар-рефлексотерапевт, займався нетрадиційною медициною. Окрім того, він відомий ще й тим, що багато  років досліджував історію свого роду. А в 2000 році зібрав у Рівному родичів з усього світу, яких об’єднав в організацію «Фонд роду Лимич». У липні цього року Андрія Лимича вбив пацієнт у власному кабінеті.

Наостанок Томіслав Відошевіч запросив усіх бажаючих відвідати Хорватію, а також виставку, яка  у кінопалаці «Україна» діятиме до 28 жовтня.

Роман БЕРЕСТОК

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного