Як у Рівному відбувався фестиваль "Лірницька Покрова" (ФОТО+ВІДЕО)

Він проходить у місті вже втретє

[media=71680]

У програмі фестивалю – майстер-класи, танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання. 14 жовтня у центрі міста, а також поблизу церков та соборів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які виконують псальми на епічну та релігійну тематики.

Участь у фестивалі беруть лірники та кобзарі з Білорусі та України, а саме з Сумщини, Києва, Львова, Івано-Френківська та Рівного. Двоє з них, як і в давні часи, є незрячими музикантами. Рівне представляє у цьому проекті відомий етно-музикант Андрій Ляшук.

[media=71682]

До речі, завтра о 17 годині - заключний концерт III етнічного фестивалю «Лірницька Покрова в Рівному». Він відбудеться у міському палаці культури "Текстильник".

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень