Півтора гектара землі у подарунок просить облавтодор у Рівному

Депутати – проти

Назарій Поліщук. Фото з інтернету.

Більше півтора гектара землі хоче отримати у постійне користування Філія «Рівненська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор».

Йдеться про ділянку на вулиці Київській, 24 а у Рівному. Тут нині розташовані склади, гаражі, оранжерея та адмінкорпус вищезгаданого підприємства.

Раніше за цю землю облавтодор нібито не платив. У Рівнераді кажуть, що облаватодор має лише документи на приміщення, а земля належить місту. Тож, за логікою, за ділянку треба платити у бюджет.

Так це питання значилось у порядку денному постійної комісії з питань міського господарства.

Ситуацію вважає неоднозначною голова постійної комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук, адже віддати в постійне користування цю землю – значить втрати дохід:

На цій ділянці розташовані кілька приміщень, в тому чсилі і адмінбудівля. У облавтодору документи на ці будівлі є, а от на землю – ні. Вони просять віддати їм у постійне користування більше півтора гектари землі, на якій ці будівлі і розташовані багато років. Але тут постає питання, чому місто має втрачати дохід за оренду землі. Якщо ми віддамо в користування – то там мізер платитимуть за землю. Цю ситуацію треба вивчити, особливо питання власників. Ми поїдемо на місце побачимо і тоді розберемося у ситуації. 

Аби краще вивчити цю ситуацію, Назарій Поліщук запропонував членам комісії питання розглянути під час виїзного засідання. Його запланували провести у червні.

Однозначну відповідь щодо надання дозволу на виготовлення документів Філії «Рівненська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор» озвучать на сесії міськради, яка запланована на 21 червня.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень