У Рівному збираються виготовляти дешеві сонячні колектори

Для цього звернулися до міськради Рівного за викупом землі

Йдеться про ділянку на вулиці Соборній, 404-А. Тут розташована нерухомість виробничо-комерційної фірми «Олеся».  

Як розповів на засіданні бюджетної комісії міськради директор фірми Анатолій Бондарчук, їхнє підприємство існує вже майже 30 років. За цей час займалося виробництвом дзеркал, ялинкових прикрас, столярних виробів, надавало транспортні послуги вісьмома автобусами на маршруті №7 протягом 15 років. А нині час змінився. І на підприємстві сьогодні залишилися директор і бухгалтер. Але у планах - набрати працівників і налагодити виробництво сонячних колекторів.

Говорить Анатолій Бондарчук:

Щоб запустити проект енергозберігаючий дуже цікавий - виробництво сонячних колекторів, які дають надзвичайно великий економічний ефект і наполовину дешевші за заводські - зараз будемо набирати працівників і це обов’язково робити.

Анатолій Бондарчук уточнив, що це будуть колектори для підігріву води.

Бюджетна комісія міськради підтримала проект рішення про продаж землі  фірмі «Олеся». Тепер це питання має розглянути міськрада, щоб прийняти остаточне рішення.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень