Пішоходів у темряві готуються штрафувати

Законопроєкт розглядають профільні комітети Верховної Ради

До відповідальності в Україні хочуть притягнути й пішоходів.

Йдеться про осіб, які вночі, або в умовах поганої видимості рухаються проїжджою частиною або узбіччям без сітловідбивальних елементів. Тобто без флікерів.

У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроєкт №8156.

Згідно з цим законопроєктом, в Україні пішоходи у темний час доби або при поганій видимості (наприклад, у туман) повинні мати 2 світловідбивних елементи (стрічки, наклейки) або одяг з такими елементами.

 

Порушників пропонується попереджати чи штрафувати на 51 гривню.

Ініціатори законопроєкту пояснюють, що норма оздоблювати одяг флікерами діє з 2020 року, але й донині відповідальності за відсутність флікерів – немає.

При цьому ДТП за участю пішоходів, особливо восени та взимку, часто трапляються через те, що їх погано видно у темний час доби або за поганої погоди. Тому автори законопроєкту вважають, що потрібно запровадити реальне покарання для пішоходів за таке правопорушення.

Наразі законопроєкт №8156 перебуває на розгляді у профільному парламентському Комітеті з питань правоохоронної діяльності.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень