На Басовому Куті буде пішохідний тунель. Хомко домовився

Проте термінів поки ніяких немає

У Рівному може з’явитися пішохідний тунель під залізничними коліями. Йдеться про підземний перехід у мікрорайоні Басів Кут, який має з’єднати вулиці Дворецьку та Малорівненську.

Із таким проханням мешканці Басового Кута ще в грудні зверталися до депутатів міської ради. Чекають на це тамтешні жителі роками, особливо гостро це питання постало з відкриттям нової 14 школи, бо  школярі ходять до навчального закладу просто через колії.

Міський голова Володимир Хомко каже, що з цього приводу має домовленість з керівництвом Львівської залізниці.

Ось що він говорить:

Пішов на підвищення наш керівник з Рівного начальником Львівської залізниці. То перед відходом його в нас дуже добрі стосунки були.

 

Ми домовились дві речі: він допоможе відремонтувати залізничний вокзал, бо всі вокзали відремонтували окрім нашого, за власні кошти. І прийме співучасть в будівництві цього переходу.

Конкретних термінів міський голова поки не називає, але зазначає, що кошти на проектну документацію з міського бюджету уже передбачені і до кінця цього року він буде готовий.

Проте зробити цей перехід буде доволі складно, можливо навіть доведеться зупиняти потяги. Орієнтована вартість такого будівництва, за словами Володимира Хомка, може сягати 10-15 млн гривень.

Раніше на цю тему ми писали тут

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень