Пільговий тариф на світло діє до 31 жовтня. Скільки платитимемо далі?

Українці переймаються, що вже в листопаді вартість електроенергії може зрости

Чинні тарифи на електроенергію зафіксовані до 31 жовтня 2022 року. Україні переймаються, що на тлі тотального подорожчання у бік збільшення переглянуть невдовзі й тарифи на світло.

Наразі Міністерство енергетики працює над продовженням спецзобов’язань щодо забезпечення населення електроенергією (термін яких спливає 31 жовтня), що передбачає збереження чинних тарифів на цей ресурс для населення, каже очільник міністерства Герман Галущенко.

На його переконання, для населення у цьому опалювальному сезоні нічого не зміниться, зокрема й ціни на світло.

Наразі Міненерго опрацьовує певні зміни до моделі ПСО, щоб, зокрема, мати змогу зберегти тарифи. Так, побутові споживачі платять за електроенергію 1,44 грн/кВт-год за місячного споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год за обсягами, що перевищують 250 кВт-год.

ПСО – це механізм забезпечення пільгової ціни послуг для населення учасниками ринку, затверджений постановою Кабміну №483 від червня 2019 року.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень