Пільговий тариф на світло діє до 31 жовтня. Скільки платитимемо далі?

Українці переймаються, що вже в листопаді вартість електроенергії може зрости

Чинні тарифи на електроенергію зафіксовані до 31 жовтня 2022 року. Україні переймаються, що на тлі тотального подорожчання у бік збільшення переглянуть невдовзі й тарифи на світло.

Наразі Міністерство енергетики працює над продовженням спецзобов’язань щодо забезпечення населення електроенергією (термін яких спливає 31 жовтня), що передбачає збереження чинних тарифів на цей ресурс для населення, каже очільник міністерства Герман Галущенко.

На його переконання, для населення у цьому опалювальному сезоні нічого не зміниться, зокрема й ціни на світло.

Наразі Міненерго опрацьовує певні зміни до моделі ПСО, щоб, зокрема, мати змогу зберегти тарифи. Так, побутові споживачі платять за електроенергію 1,44 грн/кВт-год за місячного споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год за обсягами, що перевищують 250 кВт-год.

ПСО – це механізм забезпечення пільгової ціни послуг для населення учасниками ринку, затверджений постановою Кабміну №483 від червня 2019 року.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень