Через тиждень в Україні запрацюють нові тарифи на світло

Щоправда, поки тільки для юридичних осіб

В Офісі президента погодили рішення про збільшення тарифів на електроенергію для бізнесу. НКРЕКП готує проєкт аби обґрунтувати нові ціни, та власне визначає їх розмір.

Наразі вартість електроенергії залежить від обсягів її споживання.

У час низького навантаження мінімальна ціна на електроенергію для юридичних осіб становить 1378,9 грн, максимальна 2000 грн. Таку ціну підприємці сплачують з 00:00 до 7 ранку, а також з 23:00 до 24:00.

 

Години високого навантаження тривають з сьомої ранку до 11 вечора. У цей час діють ціни у діапазоні від 2646,25 грн до 4000 гривень. Вартість вказана без урахування ПДВ.

Наразі хочуть запровадити єдиний тариф, й очевидно він буде більшим за чинні навіть максимальні розцінки.

Новий тариф мають запропонувати на розгляд вже 1 вересня, потому його доопрацюють. Тож уже буквально за тиждень юридичні особи зрозуміють наскільки зростуть їх видатки на комунальні послуги, зокрема на оплату рахунків за світло. В уряді не виключають, що це стане поштовхом для впровадження нових пільгових програм для бізнесу.

Нагадаємо, для населення розмір тарифів на електроенергію залишається без змін.

Джерело: GsmInfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень