Пільговий тариф на електроенергію з двозонними лічильниками в Україні не діє

Люди, які придбали лічильники, не можуть їх зареєструвати  

Українці прагнуть заощадити на оплаті рахунків на електроенергію та купують двозонні лічильники. Втім, зареєструвати їх належним чином у ДПЕК не вдається. Тож і платити доводиться за звичайним тарифом, а не пільговим нічним. Нагадаємо, вночі за пільговим тарифом електроенергію обліковують по за 72 коп. замість 1,44 грн (при споживанні до 250 кВт на місяць).

Абоненти не можуть додзвонитися диспетчерам ДТЕК та поспілкуватися з операторами напряму, а сайт не пропускає заявки на послугу переходу на двозонний тариф.

Українці переконані, що таким чином ДТЕК намагається зберегти їм звичайні тарифи, не даючи можливості користуватися нічними «пільговими» тарифами, які вдвічі дешевші.

Пільговий тариф на електроенергію діє вночі з 23:00 до 7:00, це 0,72 грн/кВт-година замість 1,44 грн/кВт-година. До слова, вартість такого лічильника становить близько двох тисяч гривень.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень