Підробка документів і нелегальне проживання у США: Ілона Маска можуть позбавити громадянства (ФОТО)

Його викрили на брехні

Засновник SpaceX і генеральний директор Tesla Ілон Маск знову потрапив у черговий скандал. Цього разу бізнесмена можуть позбавити громадянства США через підробку документів та нелегальне проживання у Сполучених Штатах.

Розслідувачі Сapitol Hunters знайшли та опублікували документи, які свідчать про те, що американський олігарх Маск у 90-х роках був нелегалом, а його документи про вищу освіту — підробка.

Примітно, що викриття було опубліковано у Twitter, власником якої Маск став у жовтні 2022 року. За інформацією джерела, диплом Маска про вищу освіту з фізики є фейковим. Також розслідувачі знайшли докази, що мільярдер не поступав на програму PhD у Стенфорді і диплома у нього теж немає.

- У нього немає ступеня бакалавра в галузі фізики чи будь-якої іншої технічної галузі. До аспірантури не потрапив. Кинув школу 1995 року і був нелегалом, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 1995 року Ілон Маск кинув навчання і не мав легальних підстав перебувати на території США. Сам Маск родом з Південно-Африканської республіки.

У 1997 році у нього з’явився диплом бакалавра. Розслідувачі зазначають, що це була підробка документів, які дозволили Маску залишатися в Сполучених Штатах.

Варто зазначити, що підробка документів та порушення міграційного законодавства є серйозними злочинами, які можуть коштувати Маску громадянства.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень