Підробіток до стипендії: студентка у Рівному за інтим брала по 700 гривень

Дівчину викрила поліція. Їй 20 років

Поліцейські викрили студентку, яка пропонувала сексуальні послуги в Інтернеті, і отримувала за них по 700 гривень. Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Рівненській області притягнули її до адміністративної відповідальності. Як йдеться в повідомленні правоохоронців:

Під час проведення моніторингу мережі поліцейські виявили користувача, яка в соціальних мережах розміщувала оголошення інтимного характеру про надання сексуальних послуг чоловікам за грошову винагороду в сумі 700 гривень.

 

Невідомою особою виявилась 20-річна студентка одного із ВНЗ міста Рівного, на яку поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (зайняття проституцією).

 

Протокол направили для прийняття рішення та накладення адміністративного стягнення у виді попередження або штрафу в сумі від 85 до 170 гривень.

Крім того, під час оперативно відпрацювання у Рівному поліція виявила сімох повій віком від 29 до 40 років на вулицях Дубенська та Київська.

На відміну від студентки, ці жінки надавали сексуальні послуги чоловікам за винагороду від 400 гривень.

Поліцейські їх притягнули до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 181-1 КУпАП – (зайняття проституцією повторно протягом року).

Протоколи разом з матеріалами справи направили для прийняття рішень та накладень адміністративних стягнень у виді штрафу в сумі від 136 до 255 гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень