Підняття тарифів на воду знову відклали. Але відомо, коли їх можуть підвищити

Тарифи мали підняти ще з 1 січня 2023

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

31 травня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, мала розглянути питання зміни тарифів на холодну воду. Втім, розгляд цього питання перенесли на 14 червня.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський доручив першочергово розглянути єдине питання – запуск процедури перегляду прайс-кепів на ринку електричної енергії. За його словами, це призведе до змін ціни електричної енергії, це зараз не враховане в структурі тарифу водоканалів.

Тому я доручаю здійснити аналіз впливу рішення щодо перегляду рівня прайс-кепів на електричну енергію на рівень тарифів на водопостачання та водовідведення у зв'язку з тим, що в структурі тарифів ця величина складає 30-40%, та винести результати розрахунків на засідання Комісії 14 червня 2023 року, - зазначив Ущаповський.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення зросли з 1 червня, і ціна складає 2,64 грн за кВт-год.

Джерело: UNN

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень