Першу пральню відправили в зону АТО з Рівненщини

Рівненські залізничники на замовлення військових облаштували мобільну пересувну пральню

У спеціальному автомобілі  встановили дві пральні машини, дві сушарки та резервуари для води на півтори тисячі літрів. Аби набрати воду, до пральні  підключили  насоси з фільтрами, щоб  поповнювати їх вже очищеною водою з річки, колодязя чи озера.  Живлення буде забезпечувати генератор. 

Пральня обслуговуватиме бійців на передовій, і курсуватиме від одного до іншого підрозділу на Луганщині. Військові кажуть, це перша така пральня, адже в АТО хлопцям доводиться прати одяг вручну, а такий комплекс значно полегшить будні військових. 

Говорить Анатолій Прошин, начальник прес-служби управління ОК «Захід»:

Якщо баня, де помитися, солдату вже організована у зводних опорних пунктах, то з пранням форми це проблема. Це буде перший комплекс з 4, які направляються від залізниці туди. І це буде велика допомога.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень